Navigácia

Podnos sklenený sada 7ks + lopatka G.Klimt "BOZK"

Kód produktu: 895691


38.60 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5907580015637

Typ dekoračný

Sada 1ks veľkého skleneného podnosu a 6ks menších dezertných tanierov + lopatky všetko ozdobné s motívom známym z obľúbeného obrazu Gustava Klimta "Bozk". Všetka aplikovaná grafika je ponechaná v teplých farbách, čo robí z podnosov a lopatky jedinečnú dekoráciu na stole. Vhodné ako hodnotný darček pre blízkych, ale aj priateľov.

Parametre sady podnosov sklenených

1ks veľký servírovací tanier s priemerom 27,5 cm

6ks dezertných tanierov s priemerom 20 cm

1ks lopatka s dĺžkou 26,5 cm

Prečo kúpiť podnos sklenený G.Klimt "Bozk"

Elegantne zdobené podnosy + lopatka s motívom obrazu Gustava Klimta "Bozk" sa vyznačuje jemnou farbou pozadia a teplými farbami. Rozžiaria každý stôl a skvele doplnia jeho dekoráciu. Zabalené sú v štýlovej darčekovej krabičke. Dekoratívne sklenené podnoys sú zo skupiny produktov "Carmani", čo je obľúbená, vysoko cenená značka, okrem iného aj vďaka svojej veľmi dobrej kvalite a dizajnu Gustav Klimt je umelec, ktorého veľmi predstavovať. Jedinečná skica farieb a dizajnu z neho urobia jedného z najcharakteristickejších a najuznávanejších maliarskych umelcov. Klimt vytvoril diela, ktoré tešia a inšpirujú dodnes. Každý má možnosť čerpať zo svojej kreativity a mať vo svojich štyroch stenách exkluzívne veci. Stačí si kúpiť aspoň jeden zo zbierkových predmetov, ktoré odrážajú diela slávneho umelca.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP