Navigácia

Sada smaltovaných hrncov so sklenenými pokrievkami 8 dielov Charlotta

Kód produktu: 3823885

Doprava zadarmo

Druh smaltované

Indukcia áno

EAN 5904252323885

Typ bez panvice

Počet dielov 8

Sada smaltovaných hrncov Charlotta so sklenenými pokrievkami sa vyznačuje jemnou líniou a pokojnými farbami. Vďaka skleneným pokrievakm vidieť čo sa deje vo vnútri. Smaltované hrnce sú bezpečné pre alergikov, pretože smalt má sklovitý povlak. Smlat je veľmi hladký, takže zabraňuje hromadeniu a množeniu baktérií. Je tesný a chráni pred uvoľňovaním škodlivých a alergénnych látok bez ohľadu na teplotu. Povrch smaltovaných nádob je odolný voči kyselinám a nereaguje na živiny a neabsorbuje pachy.

Parametre sady hrncov Charlotta

1 x hrniec s pokrievkou 16 cm, objem 1,8 litra

1 x hrniec s pokrievkou 18 cm, objem 2,4 litra

1 x hrniec s pokrievkou 20 cm, objem 3,3 litra

1 x hrniec s kryt 22 cm, objem 4,8 litra

Prečo kúpiť sadu hrncov Charlotta

Smaltované hrnce Charlotta umožnia chutné a zdravé varenie aj pre alergikov a skladovanie kyslých a korenených jedál v chladničke. Do kuchyne vnesú nádych klasiky v modernom vydaní. Vďaka smaltovanému povrchu sú hrnce veľmi hygienické. Neobsahujú nikel, takže sú bezpečné pre alergikov. Sú odolné proti korózii. vhodné pre všetky typy sporákov. Nereagujú s kyselinami alebo inými živinami, takže v nich môžete bezpečne variť a skladovať všetky druhy potravín. Vďaka špeciálnemu dizajnu rovnomerne odvádzajú teplo, čím znižujú riziko popálenia. Ľahko sa udržiavajú čisté, vhodné do umývačky riadu a bez problémov ich vyčistíte pomocou prírodných látok, ako je kyselina citrónová, ocot alebo sóda. Vďaka ventilovaným skleneným vekom vždy vidíte, čo sa deje vo vnútri a para sa nerozvarí.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP